Príslušenstvo dávkovacích čerpadiel

Pre spoľahlivý chod dávkovacích čerpadiel v ťažkých podmienkach samostatné čerpadlá nestačia. Sú potrebné ďalšie zariadenia na prepravu chemických látok. Takýmto zariadeniam sa hovorí príslušenstvo, ale aj fitingy. No každá súčiastka v zostave dávkovania musí spĺňať náročné kritéria, hlavne odolnosti, dlhej životnosti a správnosti fungovania. Preto mnoho krát, si dané príslušenstvo dávkovacích čerpadiel vyrábajú výrobcovia čerpadiel sami, aby si boli istý kvalitou a funkčnosťou. Ale samozrejme sú aj externý výrobcovia, hlavne potrubia, hadičiek, nádrží a pod.príslušensvo dávkovacích čerpadiel

K príslušenstvu dávkovacích čerpadiel

patria hlavne súčasti dopravy tekutín, ale aj samotné tekutiny, teda chemické látky a a ich zlúčeniny. Preto sme do príslušenstva zaradili aj tieto látky, o ktorých vieme, že sú vhodné pre konkrétne druhy použitia a k nim vieme priradiť konkrétne dávkovacie čerpadlo s potrebným výkonom a tlakom, aj s príslušenstvom.

Preto neváhajte sa na nás obrátiť, určite Vám pripravíme kompletné zostavy presne potrebné pre Váš konkrétny druh určenia.