Dávkovacie zostavy

Naše dávkovacie zostavy sú určené, pre väčšie pohodlie pri montáži a sú konštruované tak, že na jednom mieste je všetko potrebné pre spoľahlivý a bezpečný chod.

Dávkovacie zostavy uľahčujú prácu …

V mnohých prípadoch je takáto zostava postačujúca a nie je potrebné ďalšie zariadenie. Sú skladané z odolných materiálov, spĺňajúce tie najnáročnejšie kritériá. Používanie a ovládanie je jednoduché. V zostavách sú inštalované prednostne kvalitné dávkovacie čerpadlá IWAKI , ktoré ako je známe majú vysokú životnosť a jednoduchú konštrukciu. V tomto duchu sú skladané aj naše zostavy, takže sa môžete spoľahnúť na kvalitu, na ktorú ste zvyknutý u čerpadiel IWAKI.

Pre účely dávkovania rôznych chemikálií ( najčastejšie dezinfekcie ) nestačí samostatné čerpadlo, ale je potrebné aj rôzne príslušenstvo. V našich zostavách máte všetko v jednom, takzvané „All-in-One“. jednotlivé prvky zostavy sú konzultované z odberateľom tak, aby spolupráca viedla k jeho najvyššej spokojnosti.

Zariadenia sme rozdelili do týchto skupín :

  1. zostavy 230V  – zostavy prednostne s čerpadlami a príslušenstvom IWAKI integrované na nádrži
  2. zostavy 12V – zostavy prevažne pre vodárne bez prívodu elektrickej siete, napájané 12V batériami, s možnosťou dobíjania solárnym panelom. Zostava sa skladaná z čerpadla HRP IWAKI a našou ovládacou jednotkou PKDC a ďalších komponetov.
  3. Bazénové dávkovacie zostavy – skladané z našich čerpadiel IWAKI a ovládacíh jednotiek SEKO alebo Walchem, alebo koplet SEKO, JESCO …