Dávkovacie čerpadlá IWAKI

Dávkovacie čerpadlá IWAKI sa využívajú na dávkovanie chemikálií, vo vodnom hospodárstve na dávkovanie dezinfekčných produktov, ďalej v čistiarňach odpadových vôd, v bazénovej a wellness technológii, umývacích linkách, v potravinárskom a chemickom priemysle … Rozsah dávkovacích čerpadiel IWAKI je od ekonomických elektromagnetických jednotiek do ľahkých úžitkových aplikácií, až po veľké motorové membránové čerpadlá pre ťažký priemysel. Rad elektricky riadených dávkovacích čerpadiel dopĺňa rad pre veľké aplikácie automatizovaných systémov.[/lgc_column]

Tieto dávkovacie čerpadlá sa vyznačujú veľkou spoľahlivosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a sú absolútne nenáročné na údržbu. Na vývoji existujúcich i ďalších typov IWAKI sa neustále pracuje a vyvíjajú sa nové modely. Cieľom snaženia je vždy prijateľná cena, výkon, kvalita, jednoduchosť obsluhy a flexibilita.

IWAKI produkty nájdeme v rôznych výrobných sférach a procesoch skoro vo všetkých priemyselných oblastiach. Ich spoľahlivosť dokázali nespočetné skúšky a užívateľské dôkazy a preferencie.

Na výber veľa druhov, výkonov a možností použitia :

Mechové

séria KB

S dvojvačkovým pohonom

séria LK

Piestové

séria V